Collège Champittet
Collège Champittet mokykla jau daugiau nei šimtą metų teikia puikų išsilavinimą tiek vietos, tiek užsienio moksleiviams. Mokyklos istorija prasidėjo 1903 m., kai prancūzai dominikonų vienuoliai Lozanoje įsteigė katalikišką berniukų mokyklą. Stengiamasi kiekvieną dieną įkvėpti moksleivius siekti geriausių asmeninių, socialinių ir akademinių rezultatų. Šis siekis grindžiamas mokyklos vertybėmis, kurios glūdi katalikiškame pavelde. Mokykla, kaip bendruomenė, yra įsipareigojusi laikytis savo vertybių: drąsos, ambicijų, sąžiningumo, pagarbos ir atvirumo. Tai į pasaulietiškumą orientuota švietimo įstaiga, kuri laikosi šveicariškų standartų, kad praturtintų moksleivių išsilavinimą geriausia tarptautine patirtimi.
Mokykloje dirba aukštos kvalifikacijos mokytojai iš viso pasaulio. Turėdami patirties tarptautiniame mokyme, jie deda visas pastangas, kad moksleiviams suteiktų geriausią individualią pagalbą. Taikoma pozityvios disciplinos mąstysena, grindžiama motyvacija, parama bei drąsinimu.
Daugiau informacijos
Siūloma įvairiapusė popamokinė veikla, todėl kiekvienas moksleivis atras jam patinkantį būrelį. Galima rinktis sporto, scenos ir vaizduojamųjų menų, kalbų, savanorystės veiklas. Vyresni nei 15 m. moksleiviai keliauja į užsienio ekskursijas po Europą, Aziją ar Afriką. Šios kelionės yra pažintinės, jų metu daugiausia dėmesio skiriama kiekvienos vietovės kultūrai, kalboms ir tradicijoms.
Moksleiviai apgyvendinami keturių aukštų pensione. Kiekviename aukšte yra bendras poilsio kambarys, kuriame galima bendrauti, žaisti žaidimus ar žiūrėti filmus. Taip pat kiekviename aukšte gyvena bendrabučio personalas, todėl pagalba yra ranka pasiekiama. Visi moksleiviai turi po patogią lovą bei rašomąjį stalą. Beveik visi moksleiviai gyvena kambaryje po du. Stengiamasi, kad kambario draugai būtų skirtingų tautybių, kad jų tarptautinis išsilavinimas būtų dar naudingesnis.
Nuotraukų galerija
Keli faktai apie mokyklą:
- Mokykla įsikūrusi Ženevos ežero pakrantėje.
- Mokytojai ir moksleiviai gauna po asmeninį „iPad“ nešiojamąjį kompiuterį.
- 35 % moksleivių įstoja į kurį nors iš 50 geriausių pasaulio universitetų.