eduperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Personalizuota edukacija

Stovykla Šveicarijoje su mini grupe iš Lietuvos (Leysin American School)

  /  Stovyklos užsienyje   /  Grupinės stovyklos   /  Stovykla Šveicarijoje su mini grupe iš Lietuvos (Leysin American School)

Stovykla Šveicarijoje su mini grupe iš Lietuvos (Leysin American School)

Stovyklos informacija

Datos:

I sesija – 2024 birželio 24 – liepos 12 d. 

II sesija- 2024 liepos 15 – rugpūčio 3 d.

Stovyklautojų amžius: 10–17 m.

Vieta: Leysin, Šveicarija

Tema: Kalbų programa | akademinė programa | sporto programa

Kaina: 8800 CHF / 3 sav.

Norite sužinoti daugiau apie stovyklas užsienyje?

Arba skambinkite mums: +370 648 87773

Stovykla organizuojama Leysin Amerikos mokykloje. LAS yra Šveicarijos internatinė mokykla, siūlanti JAV aukštosios mokyklos diplomą, tarptautinį bakalaureatą ir APG programas.

LAS stovyklos vasarą leidžia studentams susikurti programą patiems, pritaikytą jų asmeniniams interesams ir siekiams. Moksleiviai kviečiami pasirinkti vieną iš keturių ryto programų: praturtinimo, lyderystės, kalbų arba sporto programą. Pasirinkus Praturtinimo (Enrichment) programą galima rinktis 2 i 3 mokomųjų dalykų: kūrybinį rašymą (Creative Writing), Da Vinci labaratoriją (Da Vinci Lab), Gamtos mokslų ir matematikos (Nature & Math) programą. Pasirinkus kalbų (Language acquisition) programą galima rinktis tarp anglų ir prancūzų kalbos pamokų. Pasirinkus Lyderystę galima rinktis tarp Kalnų lyderystės (alpine leadership) ir Inovacijų, kūrybiškumo, entreprenerystės (Innovation, creativity & entrepreneurship)  kurso. Sporto programoje galima rinktis tarp futbolo (Elite Football Camp) ir teniso pamokų (Peak Tennis International).

Programos pildomos pasirenkant klubus, popietinius užsiėmimus ir vakarinius renginius. Kiekviena iš šių veiklų studentams suteikia unikalią galimybę susitikti su kitais stovyklautojais už savo programos ribų, būti aktyviais, dalyvauti komandos formavimo veikloje ir panaudoti savo kūrybingumą. Savaitgalio ekskursijos suteikia studentams galimybę pažinti šalį ir įsitraukti į tokių miestų, kaip Ženeva, Bernas, Montreux ir Lozana, gyvenimą, kultūras, garsus.

LAS vasaros programa skirta 10–17 metų moksleiviams, norintiems patirti tokią vasarą, kuri atitiktų asmeninius tikslus ir pomėgius. Moksleiviai kviečiami iš anksto pasirinkti iš daugybės stimuliuojančių rytinių programų – kalbų, akademinių ar sporto – ir popietinių klubų, kad jie galėtų pasinerti į pasirinktus dalykus ir tobulinti savo įgūdžius bei žinias visos sesijos metu. Greta pagrindinių programų ir klubų, sesijos metu reguliariai vyksta daugybė užsiėmimų ir ekskursijų, tad šiai stovyklai nelieka abejingų, nes kiekvienas atranda naujų pomėgių, draugų, parsiveža daug įspūdžių ir naujų patirčių.

Kiekviena LAS vasaros sesija trunka tris savaites, per visą vasarą vyksta dvi sesijos.

Stovyklos „Fantastiški penktadieniai“ ir „Superiniai sekmadieniai“ yra popietės, skirtos sudėtingesnei veiklai. Moksleiviams suteikiama galimybė išbandyti savo įgūdžius atliekant įvairius dinamiškus ir kiek ekstremalius užsiėmimus, tokius kaip sklandymas parasparniais, raftingas, kanojų sportas, lipimas į kalnus, kalnų dviračių sportas, burlenčių ir irklenčių sportas.

Detali informacija
  • Stovyklautojų amžius: 10–17 metų.
  • Stovyklos datos:
    • 3 savaitės ǀ 2024 m. birželio 24 – liepos 12 d., 2023 m. liepos 15 d. – rugpjūčio 3 d.
  • 3 savaičių kaina – 8800 CHF

Turite klausimų?

PAGELBĖSIU JUMS

Jurgita stankeviciute
Jurgita Stankevičiūtė

+370 648 87773
[email protected]

SUSISIEKITE ARBA UŽSIRAŠYKITE Į KONSULTACIJĄ

Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas arba gauti patarimų, užsirašykite į konsultaciją.

Paskambinkite mums:

Parašykite mums:

SUSISIEKITE ARBA UŽSIRAŠYKITE Į KONSULTACIJĄ

Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas arba gauti patarimų, užsirašykite į konsultaciją.

Paskambinkite mums:

Parašykite mums: